Co warto wiedzieć i jak stosować Build Gel Żel Budujący Victoria Vynn

29 kwietnia, 2019 Autor admin 0

Co warto wiedzieć i jak stosować Build Gel Żel Budujący

BUILD GEL / ŻEL BUDUJĄCY

Build Gel czyli żel budujący niezmiennie jest topowym produktem w naszej ofercie, niezależnie od trendów i mody ciągle przeżywa swój renesans i ciągle jest bardzo popularny. Bestseller wśród produktów do stylizacji paznokci w salonach. Świetnej jakości, w bardzo dobrej cenie.

JAKI JEST?

Jest niezawodny! Został wykonany z wykorzystaniem najnowszych technologii i składników, co daje nam produkt o wyjątkowych właściwościach.

Elastyczny, o średnio-gęstej konsystencji – zatem idealny dla początkujących oraz doświadczonych stylistek/stylistów. Dzięki właściwościom samopoziomującym i średnio-gęstej konsystencji daje czas do pracy nie zalewając skórek, jednocześnie idealnie się rozprowadza na powierzchni płytki tworząc perfekcyjny kształt.

Jest trwały i wytrzymały, odporny na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu stylizacja utrzymuje się klika tygodni, aż do uzupełnienia. Łatwy do piłowania i korekt. Aplikacja jest bezproblemowa i wyjątkowo szybka, tak jak tempo pracy.

Cały system składa się z kilku podstawowych produktów: bazy, żelu budującego i topu. Uzupełniony jest praktycznymi akcesoriami jak pędzle do żelu, szablony, zaciskarka, pilniki. W ofercie jest 14 kolorów w tym clear, dwa odcienie białego do frencha konstrukcyjnego, transparentne róże oraz covery.

   

JAK STOSOWAĆ?

Jako klasyczny system żelowy do przedłużania paznokci na szablonie i tipsie, do rekonstrukcji lub wzmocnienia naturalnej płytki paznokci. Polecany do budowy paznokci o każdej długości i kształcie! Daje możliwość tworzenia pięknego konstrukcyjnego frencha. Może tez być stosowany na naturalną płytkę paznokcia w celu jej wzmocnienia, jak i zwężenia optycznego poprzez zaciśnięcie tunelu. Uzyskany kształt po utwardzeniu pozostaje bez zmian, a tunel nie rozprężą się!

CZY WARTO ?

Każdy kto pracuje na systemie BUILD GEL z łatwością się z nim zaprzyjaźni. Doceni jego wyjątkowe właściwości i różnorodne zastosowania, łatwość pracy i atrakcyjną cenę, jego jakość i niezawodność. Z pełnym przekonaniem polecamy wszystkim salonom i stylistkom.