Lakiery Hybrydowe

Lakiery Hybrydowe Victoria Vynn

Linia lakierów hybrydowych PURE CREAMY HYBRID
Jak połączyć odporność i trwałość lakieru hybrydowego z bezpieczeństwem użytkowania? Lakiery hybrydowe Victoria Vynn PURE w białej buteleczce to linia produktów o delikatnym składzie, z podwyższonym indeksem bezpieczeństwa, a jednocześnie daje gwarancję trwałości nawet do 4 tygodni!
Kremowe lakiery hybrydowe PURE CREAMY HYBRID Victoria Vynn wyróżniają się bezpieczną formułą i niedrażniącym zapachem. Produkt po nałożeniu oraz utwardzeniu w lampie LED pozostaje na paznokciach przez długie tygodnie – bez odprysków! To pierwsza hybryda usuwana alkoholem (do usuwania stylizacji możesz wykorzystać PURE Alco Remover Victoria Vynn).

Trwały manicure hybrydowy – hybrydy do dwóch typów stylizacji

Lakier hybrydowy GEL POLISH możesz stosować na dwa różne sposoby, w dwóch rodzajach stylizacji: SOAK OFF i EASY REMOVAL. Wymagają użycia TAPE BOND pod bazą, ale zapewniają dużą trwałość stylizacji – taki manicure hybrydowy ma trwałość nawet do 3-4 tygodni! Lakier mocno łączy się z płytką paznokcia, nie odpryskuje, nie ściera się, nie robi się matowy. To doskonały, 4-stopniowy system (TAPE BOND, BASE, COLOR i TOP) dla każdego, kto oczekuje od hybryd najwyższej trwałości godnej stylizacji żelowych. W przypadku systemu SOAK OFF top należy usunąć pilnikiem z płytki paznokcia.