VICTORIA VYNN

Victoria Vynn to marka z USA, a dokładnie z tętniącego życiem i trendami Nowego Jorku. Jest to nowa marka, która z sukcesem zdobywa serca stylistek paznokci. Doskonała jakość lakierów hybrydowych i nowoczesne formuły sprawiają, że praca z lakierem hybrydowym to przyjemność, a efekt jest doskonały. Lakiery są dedykowane i cenione przez stylistów w profesjonalnych salonach stylizacji. Zostały pokochane przez entuzjastki perfekcyjnego manicure. W ofercie Victoria Vynn znajdują się lakiery, ale również pełna oferta produktów takie jak bazy, topy, żele i inne produkty do stylizacji paznokci, które pozwolą w Twoim salonie lub w domu zająć się kompleksowo paznokciami Twoimi i Twoich Klientek.

Victoria Vynn – amerykańska marka topowych produktów dedykowana profestylistom paznokci. Nowoczesne, trendowe formuły dają nieograniczone możliwości dekoracji, tworzenia stylizacji i zdobień, pracy z produktem w salonie.

Poznaj lakiery Victoria Vynn, dowiedz się, dlaczego produkty marki Victoria Vynn to najlepszy wybór. Nowe kolekcje, trendy na nowy rok. Sprawdź.