O nas

O nas
 

Jesteśmy firmą, która powstała z myślą o ludziach, którzy kochają kosmetyki. Jako dystrybutor staramy się starannie wybierać marki po to, by stworzyć jak najlepszą ofertę dla naszych klientów. Opieramy się na produktach najwyższej klasy. Świadomie sięgamy po asortyment, który śmiało możemy określić mianem „luksusowy”.

 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów do stylizacji paznokci marki Victoria Vynn.

 

Chcemy w ten sposób zapewnić naszego klienta, że wybiera stuprocentową jakość, wygodę oraz bezpieczeństwo, ponieważ wiemy, że te trzy elementy są niezwykle ważne dla wszystkich entuzjastów urody.

 

                  Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości.

 

Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email: sklep@maticosmo.pl lub telefonicznie pod numerem 533 357 330

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
MatiCosmo Victoria Vynn Dystrybutor - jesteś piękna...


Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl